افراد موفق کارهای متفاوت انجام نمی دهند، بلکه کارها را بگونه ای متفاوت انجام می دهند. (کوروش کبیر)

نرم افزار پشتیبان گیری

دانلود نرم افزار تهیه پشتیبان از اطلاعات مختلف – Second Copy v9.0.0.0 Final

 

Second Copy یک نرم افزاربی نظیر در زمینه ی گرفتن نسخه ی پشتیبان از تمامی فایل های موجود در سیستم عامل ، برای تمام نسخه های ویندوز از جمله ۹x/Me/NT4/2000/XP/2003/Vista است.به راحتی توسط این نرم افزار با یک کاربری عالی می توانید یک نسخه ی پشتیبان تهیهه نمایید. این نرم افزار برایشما از هر دایرکتوری ای یک نسخه ی پشتیبان تهیه می نماید . خواه دیسک باشد یا کامپبوتر یک شبکه ! کار این نرم افزار یک کار تعاملی اس ت ودر پس زمنیه های ویندوز کار خود را در خفا انجام می دهد تا دسکتاپ شما را شلوغ نکند.پس تنها با یک بار راه اندازی این نرم افزار می توانید از اطلاعات خود بک آپ تهیه نمایید.

0 لایک
ادامه + دانلود

دانلود نرم افزار پشتیبان گیری از انواع سیستم ها و سرورها – Iperius Backup Full v4.8.1

iperius-backup-free

 

Iperius Backup از جمله کاملترین و قدرتمند ترین ابزار برای پشتیبان گیری از انواع سیستم ها و سرور ها است. با استفاده از این نرم افزار می توانید فعالیت هایی چون ایجاد فایل های ایمیج مستقل از سخت افزار، پشتیبان گیری به NAS، پشتیبان گیری از راه دور در سرویس های ابری نظیر Google Drive ،Amazon S3 ،Azure Storage ،OneDrive ،Dropbox و FTP، تهیه پشتیبان از وب سایت ها، پشتیبان گیری از فایل های باز، تهیه نسخه پشتیبان از نوار، پشتیبان گیری از پایگاه داده و … را در کسری از ثانیه و به راحتی به انجام رسانید. این نرم افزار از تمامی فعالیت های صورت گرفته و وضعیت فایل های پشتیبان گزارشی جامع را به ایمیل کاربران خود ارسال می کند و به علاوه با داشتن رابط گرافیکی بسیار ساده به هر کاربری با هر سطحی از دانش کامپیوتر اجازه کار و بکاپ گیری می دهد.

0 لایک
ادامه + دانلود

دانلود نرم افزار بکاپ گیری پارتیشن و دیسک – AOMEI Backupper Professional / Technician / Technician Plus / Server v4.0.1 DC 26.12.2016

AOMEI-Backupper-Professional-2.1.0

 

AOMEI Backupper نام نرم افزاری است که توسط آن شما قادر به پشتیبان گیری از پارتیشن و یا کل هارد دیسک تنها با یک کلیک خواهید بود. شما قادر هستید هر کدام از پراتیشن ها مثلا پارتیشن ویندوز را انتخاب کنید و به آسانی از آن یک نسخه پشتیبان ایجاد کرده و در شرایط بحرانی آن را برگردانید.
همچنین این ابزار قابلیت ایجاد دیسک بوت را به شما می دهد. که در شرایطی که ویندوز شما بالا نمی آید می توانید به آسانی و با دیسک بوت ویندوز پارتیشن را ریکاوری نمایید. همچنین این ابزار از تاممی هاردها از جمله هاردهای SSD پشتیبانی می کند.

0 لایک
ادامه + دانلود

دانلود نرم افزار پشتیبان گیری از فایل های آی فون – Coolmuster iPhone Backup Extractor v2.1.46

coolmuster-iphone-backup-extractor-v2-1-46

 

Coolmuster iPhone Backup Extractor به عنوان یکی از بهترین برنامه های استخراج فایل برای سیستم عامل iOS شناخته می شود که برای اسکن و استخراج فایل بک آپ iTunes برای گوشی های آیفون و آی پد و آی پاد Coolmuster iPhone Backup Extractor از جمله تهیه نسخه پشتیبان برای عکس ها، مخاطبین، تقویم، SMS، یادداشت ها، سابقه تماس و غیره می باشد تا هر زمانی که نیاز به بازگرداندن اطلاعات از دست رفته دارید یک فایل پشتیبان از آن را در اختیار داشته باشید.

0 لایک
ادامه + دانلود

دانلود نرم افزار ذخیره سازی اطلاعات مهم – Personal Backup v5.8.5.1 Final x86/x64 + Portable

personal-backup-v5-8-5-1-final-x86-x64-portable

 

نرم افزار Personal Backup به شما کمک می کند بتوانید فایل هایتان را در هرمکانی که دوست دارید بدون هیچ مشکلی ذخیره کنید، علاوه بر این Personal Backup به شما کمک میکنید که بتوانید چندی پشتیبانی از اطلاعاتتان بگیرید بدون آنکه هیچ یک از فایل هایتان بصورت تکراری ذخیره شوند، بدین صورت که نرم افزار تنها فایل های جدید و نسخه جدید یک فایل را که از پیش پشتیبانگیری شده است را ذخیره می کند.

1 لایک
ادامه + دانلود

دانلود نرم افزار پشتیبان گیری از اطلاعات – FBackup v6.2.245

FBackup-5.2.685

 

گاهای اوقات به دلیل اختلال در هارد دیسک و یا یک مشکل شما مجبور خواهید بود هارد خود را فرمت کنید به طبع با فرمت هارد تمامی اطلاعات خود را از دست خواهید داد. اینجاست که نرم افزار Fbackup می تواند به کمک شما بیاید. این نرم افزار برای ایجاد نسخه پشتیبان از اطلاعات شما و حفاظت از آنها طراحی شده است. شما می توانید با این نرم افزار رایگان از هارد و اطلاعات مهم خود بک آپ تهیه کنید و ان را روی هارد های اکسترنال یا فلش و … ذخیره کنید و البته امکان رمز گذاری روی نسخه پشتیبان هم در این نرم افزار فراهم شده است. Fbackup همچنین امکان بک آپ گیری زمان بندی شده را نیز به شما می دهد .

 

 

0 لایک
ادامه + دانلود

دانلود نرم افزار پشتیبان گیری از سرور – EaseUS Todo Backup Advanced Server v9.3.0.0

EaseUS Todo Backup Advanced Server v9.3.0.0 Multilingual

 

EaseUS Todo Backup Advanced Server از نرم افزارهای کاربردی محسوب میشود که میتواند از ویندوز سروهای مجازی و فیزیک شما نسخه پشتیبان تهیه کند که خیالتان از بابت از بین رفتن یا پاک شدن اطلاعاتتان راحت باشد . توسط این نرم افزار خواهید توانست از ویندوز سرور و همچنین دیتابیس SQL Server خود بک آپ تهیه کنید و در صورتی که با مشکل مواجه شدید و برای ویندوز یا اطلاعاتتان مشکلی پیش آمد به سادگی و با یک کلیک آنرا به حالت قبل بازگردانید .

 

 

0 لایک
ادامه + دانلود

دانلود نرم افزار تهیه فایل پشتیبان از ویندوز – Acronis True Image 2017 v20.0.5534 BootCD

 Acronis True Image 2014 Standard / Premium

Acronis True Image یک پکیج نرم افزار کامل می باشد که نه تنها امکان تهیه نسخه پشتیبان از فایل های خود را برای شما فراهم نمی کند، بلکه سیستم شما را در برابر انواع تهدیدها مانند ویروس ها، نصب غیر قابل توقف نرم افزار و خطاهای هارد محافظت می کند. کامپیوتر شما قابلیت ذخیره تمامی اطلاعات از فعالیت های شما و چیزهای مهمی مانند عکس ها و ویدئوهای خانوادگی و … را دارد و شما نیز همیشه باید از آن ها محافظت کنید. این نرم افزار با داشتن قابلیت کپی فوق کامل از فایل ها این امنیت را برای شما فراهم میکند و خیالتان را از پاک شدن فایل های ضروری خود راحت می کند. اگر زمانی اتفاقی ناگواری برای فایل ها شخصی و یا فایل های اصلی ویندوزتان رخ دهد، شما می توانید با استفاده از فایل بک آپی که قبلا ساخته اید دوباره فایل های خود را بدست آورید. این نرم افزار در زمینه تهیه نسخه پشتیبان از ویندوزهای اورجینال و رایت آن بر روی CD کاربرد بسیار زیادی دارد.

0 لایک
ادامه + دانلود

دانلود نرم افزار ساخت پارتیشن بازیابی سیستم – AOMEI OneKey Recovery Free v1.6.0.0

AOMEI OneKey Recovery Free v1.6.0.0

 

نرم افزار رایگان AOMEI OneKey Recovery جهت ایجاد یک پارتیشن، بازیابی سیستم به حالت اولیه (factory recovery) و تهیه بک آپ پشتیبان و ذخیره برنامه ها تهیه شده است. امکان تهیه پارتیشن بندی ها و تنظیمات مانند تنظیمات OEM یا Lenovo، امکان بازیابی و ذخیره سیستم عامل، بازیابی سیستم با لمس کلید A یا انتخاب از منوی بوت ویندوز و … از قابلیت های این نرم افزار است.

0 لایک
ادامه + دانلود

دانلود نرم افزار تهیه نسخه پشتیبان در ویندوز – Drive SnapShot v1.44.0.17485 + Portable

Drive SnapShot 1.43

Drive Snapshot نرم افزاری است که یک نسخه پشتیبان از سیستم شما به صورت یک فایل بر روی دیسک ایجاد می کند. این پشتیبان می تواند مربوط به سیستم عامل، برنامه های نصب شده، داده ها و … باشد. این کار در هنگام اجرای ویندوز و زمانی است که شما کارهایتان را انجام می دهید. فایل ساخته شده را می توان به عنوان درایو مجازی در نظر گرفت و مانند سایر فایل ها از آن استفاده نمود. پس از اتمام تهیه ی نسخه ی پشتیبان نیازی به راه اندازی دوباره ی سیستم تان وجود ندارد. این نرم افزار با فشرده سازی داده ها حجم کمی از فضای دیسک را اشغال می کند و سرعت بالایی نیز دارد.

0 لایک
ادامه + دانلود
گرافیک و طراحی : پارس تمز

Copyright © 2015 All rights Reserved

كليه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.