سعی کنید اشتباهات دیگران را ببخشید، حس انتقام انرژی منفی دارد.

دانلودهای برتر ماه

دانلود Simpo PDF Creator Pro 3.3.2 نرم افزار ساخت و تبدیل فایل های PDF

Simpo PDF Creator Pro

دانلود Simpo PDF Creator Pro 3.3.2

دانلود نرم افزار ساخت و تبدیل فایل های PDF

Simpo PDF Creator Pro نرم افزاری منحصر به فرد برای ساخت فایل های PDF از تمامی انواع فایل های قابل پرینت از جمله اسناد Office می باشد. این نرم افزار حتی از اسناد جدید Office 2010 نیز کاملا پشتیبانی می کند. Simpo PDF Creator Pro می تواند لینک های موجود در اسناد Word و Powerpoint را ذخیره کرده و از قابلیت ترکیب چندین فایل در یک سند PDF  برخوردار می باشد.

امکانات نرم افزار Simpo PDF Creator Pro :
– تبدیل اسناد Office به PDF به صورت حرفه ای : این نرم افزار با 3 روش می تواند اسناد Office را به PDF تبدیل کند. پرینت مجازی، رابط کاربری و راحت ترین راه یعنی استفاده از راست کلیک . قابلیت حفظ ابر لینک های موجود در اسناد Word وPowerpoint و حتی ساخت بوکمارک در PDF به صورت خودکار بر اساس بوکمارک های اسناد Word از امکانات مهم Simpo PDF Creator Pro به شمار می روند.
– حفظ تمامی جدول ها، عکس ها و فرمت بندی ها در هنگام تبدیل اسناد Office به PDF و همچنین حفظ ستون های متن، فونت و استایل ها، جایگذاری عکس ها، بالانوشت ها(SubScript) و پاورقی و خطوط زیر متن و حتی صفحه بندی کلی اسناد.
– ترکیب چندین فایب در یک PDF : می توان گفت Simpo PDF Creator Pro بهترین نرم افزار برای تبدیل چندین فایل از انواع مختلف در یک فایل PDF می باشد.
– امکان انتخاب اطلاعات امنیتی و Meta Data. ساخت Meta Data به شما در به اثبات رساندن حق تالیف PDF کمک می کند. شما می توانید از فایل PDF خود در برابر کپی شدن، پرینت و ویرایش نیز جلوگیری کند. حتی می توانید PDF های خروجی را به صورت سازگار با PDF/A تبدیل کنید.

0 لایک
چه امتیازی می دهید؟
۰ تا کنون ثبت شده است
گرافیک و طراحی : پارس تمز

Copyright © 2015 All rights Reserved

كليه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.