پس به یاد من باشید تا به یاد شما باشم (خداوند)

دانلودهای برتر ماه

دانلود نرم افزار پیشرو موسیقی در شبیه سازی صدای درام

Nerve یک نرم افزار شبیه ساز درام می باشد که دارای صدایی قدرتمند و و امکاناتی فراوان است.این نرم افزار به عنوان یک VSTi یا افزونه ی AudioUnit بکار می رود. Nerve که توسط شرکت veteran dance music تولید شده دارای آرشیو متمایزی از نمونه های آماده از هنرمندان و طراحان معروف صدا می باشد.با استفاده از آرشیو صوتی کامل آن (AIF/WAV/REX/RX2/AKAI) می توانید به راحتی ریتم مورد نظر خود را بسازید یا از کیت های درام موجود در این نرم افزار، نمونه های آماده، الگوها و اصوات آن استفاده کنید.

امکانات :
–    ترتیب ده قدرتمند داخلی : Nerve دارای ترتیب ده قدرتمند بوسیله ی موس می باشد که امکان برنامه ی ریزی تصویری ضربات یا کلیک به صورت ریتمیک را به شما می دهد.
–    رابط کاربری زیبا و متراکم : تمام امکاناتی که برای کار با این نرم افزار نیاز دارید به سهولت در دسترس شما می باشد.دیگر نیازی به صفحه سازی فراوان برای ساخت موسیقی ندارید.در یک پنجره تمام کارها را انجام خواهید داد و دیکر زمانی را تلف نخواهید کرد.
–    هزاران صدای نمونه ی آماده : این نرم افزار دارای 2 گیگابایت آرشیو صوتی شامل نمونه های کامل، درام،الگوهاو لوپ های مباشد که توسط طراحان با کلاس جهانی صدا ساخته شده اند.شرکت ها و افرادی مانند SampleMagic, PowerFX, Richard Devine, Dom Kane, SampleSquad, Bitword, Noise این نمونه ها را طراحی کرده اند که محدوده ی وسیعی از سبک های موسیقی را شامل می شود.می توانید فایل های صوتی خود را از هارد دیسکتان با موس بگیرید و در نرم افزار قرار دهید و با دکمه های راهنما آنها را دستکار کنید.
–    امکانات در جهت افزایش کارآیی : امکانات این نسخه از نرم افزار کنترلی منحصر به فرد برای راه اندازی دوباره ی یک یا چند پد برای پر کردن قسمت های مورد نظر را برای شما فراهم می کند.قسمت های بازسازی شده می توانند به صورت خودکار به یک خروجی مختلف ارسال شوند تا پردازش اضافی دیگری روی آن انجام شود.
–    استقلال پد : هر پد به صورت اختیاری می تواند در زنجیره ی الگوی و زمان خود اجرا شود که این ساخت ریتم های چندگانه و ضرب آهنگ های زیبا را برای شما فراهم می کند.
–    خروجی چندگانه : جدا کردن قسمت های مختلف ضرب آهنک برای میکس و پردازش های خارجی را میسر می سازد.
–    قطع کردن لوپ ها و دوباره مرتب کردن آنها
–    پشتیبانی از MIDI
–    و …

دانلود مرورگر سه موتوره و قدرتمند Lunascape 6.9.0.27374 Standard/Full

0 لایک
چه امتیازی می دهید؟
۰ تا کنون ثبت شده است
گرافیک و طراحی : پارس تمز

Copyright © 2015 All rights Reserved

كليه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.