هر انسانی مرتکب اشتباه می شود ؛اما فقط انسان های احمق اشتباه خود را تکرار می کنند.(سیسرون)

دانلودهای برتر ماه

دانلود کامل بازی پرتغال – غنا در جام جهانی ۲۰۱۴ با کیفیت Full HD

فوتبال پرتغال و غنا هر دو برای صعود امید داشتند . البته شانس پرتغال پایین تر از غنا بود چرا که تفاضل گل پایین تری داشت. بازی با برتری پرتغال آغاز شد و این تیم در دقیقه 5 می توانست توسط رونالدو به گل برسد که ضربه کریس به تیر دروازه برخورد کرد.

پرتغال که په په را در ترکیب خود می دید روی حرکات خوب ولوسو و فرارهای ادر و رونالدو بسیار خطرناک جلوه می داد. اما به تدریج غنا خودش را در زمین پیدا کرد و با تحرک بالای آساموا جیان یکی دو فرصت خوب گلزنی را بدست آورد.

رونالدو دو بار دیگر می توانست به گل برسد . اولین بار ضربه آزاد او را دروازه بان دفع کرد و دومین بار بطرز عجیبی از درون 6 قدم ضربه سر رونالدو را بازهم دائودا دفع کرد.

دقایقی بعد بود که روی سانتر ولوسو مدافع غنا به اشتباه دروازه خودی را باز کرد. در دیدار دیگر این گروه آلمان و امریکا بدون گل مساوی بودند و پرتغال در آن مقطع با زدن 10 گل دیگر هم حذف می شد.

نیمه دوم را غنا طوفانی شروع کرد و روی پاس آساموا و ضربه سر جیان گل مساوی را در همان 10 دقیقه ابتدایی نیمه دوم به ثمر رساند.

در نیمه دوم هر دو تیم بدون ریسک و با شجاعت بیشتری حمله می کردند. کمی بعد بود که خبر رسید آلمان به امریکا گل زده و این مساله انگیزه هر دو تیم را افزایش داد.

در دقیقه 80 بود که رونالدو بالاخره پایش به گلزنی باز شد و پرتغال را صاحب گل دوم کرد. در 10 دقیقه پایانی بازی بخصوص پرتغال صاحب توپ و میدان بود و فرصت های خوبی را از دست داد.

در نهایت این بازی با همین نتیجه به پایان رسید و پرتغال در عین شایستگی از دور مسابقات حذف شد و المان و امریکا به دور بعد صعود کردند. فیلم کامل این بازی را می توانید با بالاترین کیفت از لرد دانلود به رایگان دریافت نمایید.

دانلود کامل بازی پرتغال – غنا در جام جهانی ۲۰۱۴ با کیفیت Full HD

Portugal vs Ghana - 2014

Full match: Portugal vs Ghana – 2014 Brazil

0 لایک
چه امتیازی می دهید؟
۰ تا کنون ثبت شده است
گرافیک و طراحی : پارس تمز

Copyright © 2015 All rights Reserved

كليه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.