عزیزانم هنگام نشستن, بزرگان و ریش سپیدان را بر خود مقدم بدانید.(کوروش کبیر)

 

دانلودآلبوم موسیقی گوش نواز و شنیدنی از پیانو نوازی بزرگان موسیقی کلاسیک Relaxing Piano Music

اولین اسناد موسیقی مربوط به سال ۱۲۰۰ پس از میلاد است که هنرمندانی چون Pérotin در آن زمان جزو اولین های موسیقی بشمار میرفتند. موسیقی از لحاظ سبک و تحول تاریخی به چند مرحله تقسیم شده است. موسیقی سده های میانی که با سقوط  امپراتوری روم شروع و تا رنسانس در اروپا ادامه می‌یابد. این دوره، دوره شروع و آغازین گام‌های موسیقی کلاسیک است. پس از آن دوره ی موسیقی رونسانس است در این دوره که شامل سالهای ۱۴۰۰ تا ۱۶۰۰ میلادی می‌شود.

موسیقی کلاسیک به طور عمده در ایتالیا شکل گرفته‌است و بیشتر قطعات آثار آوازی هستند. و بعد از این دوره موسیقی باروک است که از سال ۱۶۰۰ میلادی شروع وتا حدود ۱۷۶۰ میلادی ادامه می‌یابد و هنرمندانی همچون باخ و ویوالدی از هنرمندان این دوره بشمار می روند و بعد از آن به ترتیب دوره های موسیقی کلاسیک ، دوره ی رومانتیک ، موسیقی قرن بیستم و در انتها موسیقی معاصر این سیر تحولی را شامل می شوند.

در این پست مجموعه ای از پیانو نوازی های بزرگان موسیقی کلاسیک (Relaxing Piano Music) را آماده نموده ایم که آثاری است ازهنرمندان فعلی همچون ییروما ، جیمز هورنر و همچنین هنرمندان فقید موسیقی همچون موزارت و شوپن که در سبک کلاسیک و نئو کلاسیک اجرا شده اند.

VA - Classical Piano Music (2014)

6 لایک
چه امتیازی می دهید؟
امتیاز 3.40 ( 5 رای )
۱ تا کنون ثبت شده است
آهنگ دانلود گفته : جمعه , ۶ تیر ۱۳۹۳

behtarin saitie ke tahala didam ….vaghean dametun garm

گرافیک و طراحی : پارس تمز

Copyright © 2015 All rights Reserved

كليه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.