مرد پارسی دروغ نگوید حتی بهنگام مرگ در جنگ (کوروش کبیر)

دانلودهای برتر ماه

دانلود Indigo Rose Setup Factory 9.3.1.0 Portable – نرم افزار ساخت برنامه نصب

Indigo Rose Setup Factory نرم افزاری قدرتمند و قابل اطمینان برای ساخت نصب کننده (Installer) نرم افزارهای ویندوز می باشد. استفاده از Setup Factory بر خلاف نرم افزارهای هم خانواده اش که زمان زیادی برای یادگیری نیاز دارند، بسیار ساده و سریع می باشد. تنها با Drag & Drop می توانید فایل های خود را درون پنجره پروژه قرار دهید و نصب کننده را بسازید.
امکانات نرم افزار Indigo Rose Setup Factory :
– روند پردازش و ساخت نصب کننده بسیار روان و بدون مشکل است.
– ساخت نصب کننده های حرفه ای برای نرم افزارهای ویندوز. شما تنها با کشیدن و رها کردن فایل ها در پنجره پروژه می توانید نصب کننده را طراحی و با یک کلیک فایل خود را بسازید.
– امکانات حرفه ای نصب کننده با استفاده ساده.
– زبان برنامه نویسی نصب کننده برای انعطاف کامل نرم افزار که به شما کنترل کاملی روی روند پردازش نصب می دهد. شما می توانید عملکردهای DLL را فراخوانی، استرینگ ها را دستکاری، پردازش ها را شمارش و یا با اسکریپت های وب کار کنید و بسیاری امکانات دیگر که از این طریق در اختیار شما قرار می گیرد.
– امکان دستکاری تم ها و شکل های Wizard نصب. در حالی که نرم افزارهای هم خانواده معمولا ظاهرهای تکراری برای نصب کننده طراحی می کنند، Setup Factory دارای سیستم تصویری برای ساخت تم و ویرایشگر طرح نصب کننده است. شما می توانید از چندین تم آماده آن استفاده کنید و حتی می توانید تم دلخواه خود را طراحی کنید. مشاهده پیش نمایش تم ها به صورت زنده و انتخاب استایل دلخواه از قابلیت های این بخش است.
– Setup.exe فشرده برای وب، CD/DVD، USB و LAN.
– سازگاری کامل با تمامی ویندوزها و ویندوز جدید ۸٫
سازگاری با نسخه های ۳۲bit و ۶۴bit ویندوز.

0 لایک
چه امتیازی می دهید؟
۰ تا کنون ثبت شده است
گرافیک و طراحی : پارس تمز

Copyright © 2015 All rights Reserved

كليه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.