خداوند آزادی را آفرید و انسان بردگی را.

 

دانلود بازی فیفا 2014 FIFA 14 Ultimate Edition

هر سال دو کمپانی مطرح در زمینه ی تولید بازی های کامپیوتری، غول های ورزشی خود را معرفی میکنند. کمپانی EA از همان ابتدا که بازی های کامپیوتری به وجود آمد، اقدامه به تولید بازی های ورزشی اللخصوص بازی محبوب فوتبال نمود. در مقابل نیز، کمپانی Konami، جدی ترین رقیب این کمپانی در زمینه ی بازی فوتبال محسوب میشود. نسخه ی ۲۰۱۴ سری بازی های فوق العاده محبوب و مشهور FIFA اما، کمی متفاوت تر از نسخه های پیشین اش ظاهر شده. به طوریکه FIFA 14 را میتوان با کمی ارفاق به عنوان بهترین بازی ورزشی تولید شده تا به این تاریخ دانست.

با وجود پیشرفت های چشم گیر و کاملا ملموس در تمام زمینه ها، و پا به نسل جدید گذاشتن، متوجه میشوید که آنقدر هم برای دادن این لقب به این عنوان ارفاق نکرده ایم. ویژگی های ‘Pro Shot’, ‘Teammate Intelligence’ و ‘Variable Dribble Touches’ جزو ویژگی های جدیدی هستند که امسال EA در بازاریابی خود برای این عنوان مانور بسیاری بر روی آن داده است.

کلید موفقیت FIFA در امسال احساس نشاط و هیجان از به ثمر رساندن گل های عالی است ، شما دیگر با بازیکنانتان فقط یک شوت ساده برای به ثمر رساندن گل نخواهید زد ، بلکه خودتان را در هنگام شوت زدن به، جای بازیکن فرض خواهید کرد که باید فرصت مناسب و یک شوت مطمئن برای تبدیل شدن به گل را خودتان بسازید. بسیار خوب، آماده اید؟ نیازی به پوشیدن لباس ورزشی و ورود به زمین چمن فوتبال نیست.

کافیست FIFA 14 Ultimate Edition را روی کامپیوترتان نصب کنید و ددیگر کار تمام است. به قدری این نسخه از بازی کامل ساخته شده است که اجازه ی لحظه ای خستگی در کردن هم به بازیکن نمیدهد.  با FIFA 14 بی وقفه فوتبال بازی کنید و از بهترین ها در مانیتور کامپیوترتان، لذت ببرید.

FIFA 14 Ultimate Edition

6 لایک
چه امتیازی می دهید؟
امتیاز 4.00 ( 8 رای )
۰ تا کنون ثبت شده است
گرافیک و طراحی : پارس تمز

Copyright © 2015 All rights Reserved

كليه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.