به زبانت اجازه نده که قبل از اندیشه ات به کار افتد.

 

نرم افزار قوانین و مقررات نظام وظیفه برای موبایل

Nezam-Vazifeh-App

قوانین و مقررات نظام وظیفه –  امکان ندارد که یک پسر جوان ایرانی وقتی به سن و سال مشمولیت سربازی نزدیک می شود نگران این موضوع نبوده و پیگیر اطلاعات مورد نیاز نباشد. می توان گفت که همه ی مشمولان و غیر مشمولان که به زودی شامل مشمولین می شوند بالاخره به طریقی به اطلاعات مورد نیازشان دسترسی پیدا می کنند. سازمان وظیفه عمومی ناجا نیز با گسترش راهکارهای جدید و الکترونیک، بستری مناسب را برای جوانان فراهم کرده است تا بتوانند به جواب سؤالات خود دست پیدا کنند.

با توجه به تبصره های بسیار زیاد و تفاوت شرایط ها ، اطلاع رسانی این موارد نیز بسیار با اهمیت می باشد. رسانه ها و روزنامه و مجلات تا حد کمی به تبصره ها و توضیحات کامل اشاره می کنند. ایستادن پشت صف دفاتر پلیس +۱۰ و پرسیدن چندین و چند سؤال هم که کار سخت و غیر منطقی می باشد. خرید دفترچه ی سربازی هم که تنها برای زمانی می باشد که قصد اعزام به خدمت را داشته باشید. پس از چه طریقی می توان به قوانین و مقررات مرتبط دسترسی پیدا کرد؟

یکی از این راه ها وب سایت سازمان خدمت وظیفه عمومی می باشد که در بخش های مرتبط اقدام به قرار دادن توضیحات و سؤال های رایج کرده است. اما این هم مشکلاتی دارد که شاید خیلی ها دچارش شده باشند. برای مثال دسترسی به اینترنت پر سرعت برای بارگزاری صفحات مختلف و شاید سخت بودن پیدا کردن سؤالات اصلی و یا در دسترسی نبودن همیشگی کامپیوتر در زمان های مختلف.

سازمان وظیفه عمومی ناجا با تولید یک نرم افزار برای موبایل ها این مشکل را به خوبی برطرف کرده است. شما با نصب یک نرم افزار ساده و کم حجم در موبایل های جاوا یا اندرویدی می توانید به مهمترین قوانین و مقررات وضع شده دسترسی پیدا کنید. نرم افزار قوانین و مقررات نظام وظیفه در آبان ماه سال ۹۱ تولید شده است که تمامی قوانین جدید و قوانین تغییر یافته ی نهایی را شامل می شود. بخش های مختلف و کاربردی این نرم افزار می تواند نیاز و جستجوی اصلی شما را در اسرع وقت حل نماید. این بخش های مختلف هر کدام شامل تبصره های مختلف می باشد و ماده ی مورد نظر را به صورت کامل توضیح داده است.

بخش های اصلی نرم افزار قوانین و مقررات نظام وظیفه :
– ساعات کار و خدمات سازمان
– فرایند اعزام به خدمت وظیفه عمومی و موارد مربوط به آن
– فرایند رسیدگی به معافیت کفالت و مددجویان
– فرایند رسیدگی به معافیت پزشکی
– فرایند رسیدگی و صدور معافیت تحصیلی
– فرایند دریافت معافیت ایثارگران
– معافیت های سنی (معافیت های رهبری)
– شرایط به کار گیری افراد متعهد خدمت در سازمان های نظامی و غیر نظامی
– نحوه ی خروج از کشور و معافیت مشمولان ایرانی مقیم خارج از کشور
– بخش جستجو برای پیدا کردن مورد درخواستی شما در میان تمام قوانین

توجه: دقت داشته باشید که این نسخه (یعنی نسخه ی ۱٫۰) در تاریخ ۱ آبان ماه ۹۱ انتشار یافته و شامل آخرین تغییرات و قوانین ایران می باشد. با توجه به اینکه قوانین و مقررات نظام وظیفه ممکن است دچار تغییرات شود همواره سعی کنید آخرین نسخه را دریافت و استفاده نمائید.

دانلود از لینک مستقیم – نسخه اندروید (برای دانلود بعد از کلیک بر روی لینک صفحه ای باز می شود در بالا سمت راست وقتی دکمه ادامه ظاهر شد بر روی آن کلیک کنید تا دانلود شروع شود)
دانلود از لینک مستقیم – نسخه جاوا (برای دانلود بعد از کلیک بر روی لینک صفحه ای باز می شود در بالا سمت راست وقتی دکمه ادامه ظاهر شد بر روی آن کلیک کنید تا دانلود شروع شود)

منبع: آرمان دانلود

0 لایک
چه امتیازی می دهید؟
۱ تا کنون ثبت شده است
HASSAN گفته : شنبه , ۲۰ مهر ۱۳۹۲

نسخه آندروید نصب نشد :|||

گرافیک و طراحی : پارس تمز

Copyright © 2015 All rights Reserved

كليه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.