پس به یاد من باشید تا به یاد شما باشم (خداوند)

 
دانلودهای برتر ماه

ایمیج گیری و رایت حرفه ای دیسک با Alcohol 120% 2.0.2.5629 Final

Alcohol

Alcohol 120% یکی از قوی ترین و حرفه ای ترین برنامه ها در زمینه ایمیج گیری و رایت سی دی و دی وی دی می باشد. شما با استفاده از این برنامه براحتی می توانید از سی دی ها و دی وی دی های معمولی و قفل دار یک نسخه کپی تهیه کنید و یا از سی دی های اصل کنسول هایی مانند PlayStation ایمیج بگیرید. شما با کمک این برنامه می تواند از تمامی محتویات دیسک ها مانند فیلم , تصاویر , برنامه ها , موزیک و… ایمیج بگیرید و بر روی دیسکی دیگر رایت کنید و یا بر روی سیستم ذخیره کنید.

یکی از ویژگی های جالب این برنامه ساخت درایوهای مجازی CD و DVD می باشد. به اینصورت که پس از ساخت درایو مجازی دیگر لازم نیست که از برنامه های درایو مجازی ساز استفاده کنید و براحتی بازی ها و برنامه هایی که در زمان اجرا به سی دی و دی وی دی نیاز دارند استفاده کنید. نکته جالب‌ این برنامه این است که اگر دی وی دی رم بر روی سیستم ندارید و مایل هستید فیلم های دی وی دی نگاه کنید با کمک این برنامه می تواند بدون دی وی دی رم و از طریق درایو مجازی تماشا فرمایید. این نرم افزار قادر به ساخت ۳۱ درایو مجازی نیز می باشد. از دیگر قابلیت های این برنامه می توان به قابلیت پاک کردن اطلاعات از روی سی دی و دی وی دی , قابلیت ساخت ایمیج از سی دی و دی وی دی , رایت هرگونه قفل سی دی و دی وی دی و سی دی های خش دار , کپی و پشتیبان گیری از انواع سی دی و دی وی و… اشاره کرد.

دانلود از لینک مستقیم (برای دانلود بعد از کلیک بر روی لینک صفحه ای باز می شود در بالا سمت راست وقتی دکمه ادامه ظاهر شد بر روی آن کلیک کنید تا دانلود شروع شود)

منبع: فور دانلودز

0 لایک
چه امتیازی می دهید؟
۱ تا کنون ثبت شده است
ساحل گفته : یکشنبه , ۲۱ مهر ۱۳۹۲

بسیارممنونم

گرافیک و طراحی : پارس تمز

Copyright © 2015 All rights Reserved

كليه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.