نیکوترین عادت تفکر است و حکمت زاده تفکر.

 

دانلود XXCLONE 2.05.2 + Portable – نرم افزار کپی گرفتن کامل از درایو ویندوز

 XXCLONE

 

 

 

نرم افزار کپی گرفتن کامل از درایو ویندوز

 دانلود XXCLONE

trans دانلود مجموعه پس زمینه انتزاعی نورانی از گرافیک ریور   GraphicRiver Light Abstract Backgroundstrans دانلود مجموعه پس زمینه انتزاعی نورانی از گرافیک ریور   GraphicRiver Light Abstract Backgroundstrans دانلود مجموعه پس زمینه انتزاعی نورانی از گرافیک ریور   GraphicRiver Light Abstract Backgrounds

 

نرم افزاری با استفاده آسان که شما را قادر می سازد بتوانید یک کپی برابر با اصل (بدون هیچ کمی و کاستی) از درایو ویندوز گرفته و آنرا به هارد دیگری منتقل کنید یا آنرا به عنوان یک دیسک نجات در زمانهای اضطراری برای بازگردانی ویندوز آسیب دیده نزد خود نگهدارید. این کپی شامل کلیه فایل های سیستمی، برنامه های نصب شده و فایل های اطلاعاتی موجود در درایو می شود. بدون نیاز به هیچگونه آموزشی در این زمینه همه گروه های کاربری از مبتدی تا پیشرفته می توانند از این برنامه استفاده کنند.


کپی گرفته شده به دلایل مختلفی مقرون به صرفه است از جمله در زمانی که بخاطر اشتباه کاربر یا برنامه های مخرب ویندوز دچار آسیب شده باشد، عمرویندوز طولانی شده باشد، یا نیازمند درایوی با فضای بیشتر برای ویندوز هستید و … .
هرچند ممکن است حجم درایو بخاطر ویندوز و برنامه های نصب شده زیاد باشد اما سرعت پشتیبانگیری XXCLONE بخاطر استفاده از الگوریتم اختصاصی موسوم به HyperSync بسیار بالاست. همچنین میتوانید از میان چند نوع پشتیبانگیری یکی را انتخاب کنید: پشتیبانگیری از کل ویندوز و فایل ها، پشتیبانگیری تنها از پوشه های کلیدی ویندوز، یا فقط پشتیبانگیری از Registry ویندوز بدون پشتیبانگیری از هیچ فایلی.
از دیگر خصوصیات XXCLONE این امکان می دهد بتوانید از درایو مورد نظر یک دیسک با امکان بوت شدن (self-bootable) ایجاد کنید از آنجایی که بازیابی پشتیبان گرفته شده بسیار بیشتر از نصب ویندوز است می توانید دیسک ویندوز ایجاد شده را در CD/DVD رایت و همانند یک دیسک نصبی در سایر سیستم ها در کمترین زمان ممکن و صرفه جویی در وقت نصب کنید.
عملیات پشتیبانگیری هیچ خللی در کار کاربر ایجاد نمی کند به عبارت بهتر در میان عملیات بدون نگرانی از ویندوز استفاده کنید.
این برنامه از همه دیسک های USB و درایو های IDE, SATA, SCSI,ATA پشتیبانی می کند.

0 لایک
چه امتیازی می دهید؟
برچسب ها
۰ تا کنون ثبت شده است
گرافیک و طراحی : پارس تمز

Copyright © 2015 All rights Reserved

كليه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.