انسان همان می شود که اغلب به آن فکر می کند. (کوروش کبیر)

دانلودهای برتر ماه

دانلود AOMEI Backupper Professional 2.0 نرم افزار پشتیبان گیری

AOMEI Backupper Professional نرم افزاری قدرتمند و بسیار کاربردی به منظور تهیه بک آپ از اطلاعات سیستم می باشد ، شما با استفاده از این نرم افزار می توانید به راحتی و با حرفه ای ترین حالت ممکن از سیستم خود بک اپ بگیرید و در مواقع ضرور ی با یک کلیک بک اپ را ریستور کنید.

این نرم افزار قابلیت بک آپ گیری از دیسک ، سیستم ، هارد و…. را دارا می باشد و برای هر مورد آپشن های ویژه ای دارد تا بتوانید به راحتی و بدون مشکل عمل بک آپ گیری را انجام دهید.

AOMEI Backupper Professional 2.0


ویژگی های نرم افزار AOMEI Backupper :
از ویژگی های بارز این نرم افزار می توان به قابلیت بک آپ گیری با یک کلیک اشاره کرد که به شما کمک می کند بدون داشتن اطلاعات خاص و فقط با یک کلیک به صورت کامل از اطلاعات و پارتیشن بندی بک آپ بگیرید.
شما می توانید برای بک اپ های گرفته شده تنظیمات و آپشن های مختلف تعیین کنید و حجم آنها را برا اساس معیار های خود تغییر دهید.
ویژگی های ریستور:
همچنین شما می توانید با استفاده از بک آپ های گرفته شده سیستم خود را ریکاوری کنید.یکی از ویزگی های ریستو این نرم افزار سرعت و کیفیت بالا در ریکاوری کردن فایل ها می باشد که به بهترین وجه این کار را انجام میدهد.
ویژگی های کلون:
این قابلیت به شما امکان میدهد تا بتوانید به صورت مستقیم از هارد درایو کپی تهیه کنید بدون آنکه نیاز به ایمیج گرفتن باشد.این نرم افزار به شما امکان میدهد تا بتوانید پارتیشن ها را ریسایز کنید.

0 لایک
چه امتیازی می دهید؟
۰ تا کنون ثبت شده است
گرافیک و طراحی : پارس تمز

Copyright © 2015 All rights Reserved

كليه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.