آسمان برای گرفتن ماه تله نمی گذارد، آزادی خود ماه است كه او را پایبند می كند.

دانلودهای برتر ماه

دانلود Windows 7 Booster 1.6 Final نرم افزار تقویت سرعت ویندوز 7

نرم افزار Windows 7 Booster قابلیتی دارد که هیچ کدام از نرم افزار های مشابه آن ندارند. و آن هم انجام منظم و اتوماتیک بهینه سازی ویندوز است.

در همه نرم افزار هایی که ویندوز را تقویت و بهینه سازی می کنند و باعث افزایش سرعت ویندوز می شوند، شما باید هر زمان که احتیاج داشتید به صورت دستی نرم افزار را اجرا کنید و عملیات بهینه سازی را انجام دهید. اما نرم افزار Windows 7 Booster می تواند به صورت دائمی در حافظه ویندوز شما مستقر شود و تمام حرکات سیستم را تحت نظر بگیرد. هر جا که لازم باشد این نرم افزار وارد عمل شده و جلوی اتلاف منابع سیستم را می گیرد و کاری می کند تا کامپیوتر شما همیشه در بهترین حالت راندمان کاری قرار داشته باشد.

اساس کار نرم افزار Windows 7 Booster ، مرتب سازی رجیستری ویندوز است. حتما میدانید که تقریبا تمام تنظیمات مربوط به ویندوز و نرم افزارهای نصب شده، در رجیستری ویندوز قرار دارند. این نرم افزار رجیستری ویندوز را تحت نظر می گیرد. کلید های اضافه و تنظیماتی که دیگر کاربردی ندارند را حذف می کند، تنظیمات فعلی را بهینه سازی می کند و کد های اشتباه را اصلاح می کند. این کارها در مجموع باعث کوچک شدن رجیستری و افزایش سرعت دسترسی ویندوز به آن می شود.

Windows 7 Booster 1.6 Final

 

0 لایک
چه امتیازی می دهید؟
۰ تا کنون ثبت شده است
گرافیک و طراحی : پارس تمز

Copyright © 2015 All rights Reserved

كليه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.