آسمان برای گرفتن ماه تله نمی گذارد، آزادی خود ماه است كه او را پایبند می كند.

دانلودهای برتر ماه

دانلود Softwarenetz Invoice 5.04 – نرم افزار ساخت صورتحساب های مختلف

Softwarenetz Invoice

 

 

 

نرم افزار ساخت صورتحساب های مختلف

 دانلود Softwarenetz Invoice

trans دانلود مجموعه پس زمینه انتزاعی نورانی از گرافیک ریور   GraphicRiver Light Abstract Backgroundstrans دانلود مجموعه پس زمینه انتزاعی نورانی از گرافیک ریور   GraphicRiver Light Abstract Backgroundstrans دانلود مجموعه پس زمینه انتزاعی نورانی از گرافیک ریور   GraphicRiver Light Abstract Backgrounds

 

Softwarenetz Invoice 5.04 برنامه ای برای شرکت‌های کوچک و مستقل که یک برنامه ساده با کاربری بسیار آسان که به شما امکان ساخت صورتحساب‌های مختلف را میدهد. اینک صدور صورتحساب در قالب PDF برای اشخاصی که شغل آزاد دارند، بصورت موقت برای شرکت‌های مختلف کار میکنند و یا کسانی که به دنبال یک برنامه ساده با رابط کاربری دوستانه هستند تا صورتحساب‌های خود را صادر کنند.
آیا هنوز هم صدور صورتحساب را با برنامه Excel و یا Word انجام میدهید؟ آیا از هیچ برنامه خاصی برای اینکار استفاده نمیکنید؟
با استفاده از نرم افزار Softwarenetz Invoice که برای ویندوز طراحی شده است قادر خواهید بود تا در کارهایتان مقدار زیادی صرفه جویی کنید. برنامه طرز کار بسیار ساده ای دارد. به همین خاطر یک برنامه مناسب برای کسانی است که یا میتدی هستند و یا زیاد با کامپیوتر و نرم افزارهای پیچیده آشنایی ندارند.

برنامه Invoice عبارت است از یک سازمان دهنده کامل برای آدرس‌ها و مشتری‌ها. با انتخاب هر یک از مشتری‌ها شما قادر خواهید بود تا تمام صورتحساب‌ها، پرداخت‌ها و مسائل مهم مربوط به آنها که لازم است یادآوری شوند را ببینید. کادری برای ثبت مطالب مهم در اختیار شما قرار داده شده که میتوانید از آن برای یادداشت مطالب خاص و یا یادآوری مسائل مهم درباره هر یک از مشتری‌ها که لازم است استفاده کنید.
قوانین خاص شما در قسمت مدیریت قوانین قابل ذخیره سازی است. اگر شما این قوانین را در فایلی با فرمت CSV دارید وارد کردن آن به محیط برنامه بسیار ساده خواهد بود.
در صورتی که مایل به پرینت یک صورتحساب باشید Invoice اینکار را برای شما انجام میدهد. همچنین اگر لوگو یا طرح خاصی برای خود انتخاب کرده اید میتوانید آنرا به صورتحساب مورد نظرتان اضافه کنید تا یک نسخه گرافیکی داشته باشید.
نرم افزار یک برنامه جانبی به نام MyMoney در اختیار شما قرار داده است. این ابزار میتوانید گزارش واریزهای مشتریان تان را که از طریق بانکداری آنلاین HBCI 2.2 PIN/TAN صورت گرفته بطور اتوماتیک ثبت کند.
برنامه دارای ابزارهای کارآمد دیگری نیز هست. برای مثال ابزار Invoice Journal که به شما گزارش روزانه میدهد. این گزارش را میتوانید در قالب یک فایل CSV به حسابدار خود بدهید، آن را پرینت کنید و یا از طریق ایمیل ارسال کنید.
قابلیت جدید. نرم افزار Invoice به شما این امکان را میدهد تا صورتحساب مورد نظرتان را در قالب یک فایل PDF نوشته و به ایمیل مشتریان خود ارسال کنید.

 

1 لایک
چه امتیازی می دهید؟
امتیاز 4.00 ( 3 رای )
۱ تا کنون ثبت شده است
1370 گفته : شنبه , ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳

دست شما درد نکنه از اینهمه زحمات

گرافیک و طراحی : پارس تمز

Copyright © 2015 All rights Reserved

كليه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.