سعادت عادت است آنرا پرورش دهید.

دانلودهای برتر ماه

دانلود Athentech Perfectly Clear 1.7.2 – پلاگین اصلاح تصاویر در فتوشاپ

Athentech Perfectly Clear 1.7.2

 

 

پلاگین اصلاح تصاویر در فتوشاپ

 دانلود Athentech Perfectly Clear

trans دانلود مجموعه پس زمینه انتزاعی نورانی از گرافیک ریور   GraphicRiver Light Abstract Backgroundstrans دانلود مجموعه پس زمینه انتزاعی نورانی از گرافیک ریور   GraphicRiver Light Abstract Backgroundstrans دانلود مجموعه پس زمینه انتزاعی نورانی از گرافیک ریور   GraphicRiver Light Abstract Backgrounds

 

Athentech Perfectly Clear 1.7.2 یک پلاگین در فتوشاپ می‌باشد که به شما این توانایی را می‌دهد تا با یک کلیک عکس خود را واضح کنید و به سادگی با اعمال پلاگین بر روی عکس مورد نظر ، عکس شما بطور اتوماتیک تصحیح می‌شود. Perfectly Clear بر روی هر دو کیفیت ۸bit و ۱۶bit در فتوشاپ ، قابل اجراست. تمام اصلاحات ، الگو‌های از پیش تعیین شده ، جدا و مستقل ، با این پلاگین در اختیار شماست .

ویژگی‌های Athentech Perfectly Clear :

– ساده ترین و سریع ترین راه برای بهبود تمامی‌عکس‌های شما.
– با این پلاگین بالاترین کیفیت عکسی که شما تصور می‌کنید را می‌توانید داشته باشید.
این پلاگین به صورت مستقل نیز قابل اجرا بوده ، این به این معنی است که اگر شما بخواهید عکسی را بکشید یا تنظیم کنید  بدون اینکه نوسانی در آن پیش بیاید و مطابق میل شما در آید ، و یا اگر بخواهید عکس را بکشید بدون اینکه در وضوح عکس شما تاثیری بگذارد ، شما می‌توانید با این پلاگین عکس‌هایتان را براحتی با دقت بسیار زیاد و بطور کاملاً اتوماتیک ظرف مدت چند ثانیه به عکسی که مورد نظرتان است تبدیل کنید.
بنابراین Perfectly Clear پلاگینی در فتوشاپ است که با استفاده از آن می‌توان تمام تغییرات را با دقت ، سرعت و به آسانی بر روی عکس‌ها انجام داد.
با Perfectly Clear از عکاسی لذت خواهیم برد زیرا برای ویرایش عکس‌ها دیگر زمان کمی‌را صرف خواهیم کرد و می‌دانیم عکس‌هایی با کیفیت‌های بسیار بالا خواهیم داشت.
به دلیل اینکه چشم قابلیت‌های بیشتری برای دیدن تصاویر دارد ، Perfectly Clear طوری عکس‌ها را ویرایش می‌کند که دقیقاً همانگونه که چشم از منظره واقعی می‌بیند ، باشد.
عکس‌هایی که با Perfectly Clear ویرایش شده ، از سوی کلیه مخاطبان و عکاسان مورد استقبال قرار گرفته است. عکاسی یک هنر احساسی و زیباست که با Perfectly Clear زیباتر و بهتر خواهد شد.
0 لایک
چه امتیازی می دهید؟
۰ تا کنون ثبت شده است
گرافیک و طراحی : پارس تمز

Copyright © 2015 All rights Reserved

كليه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.