هر انسانی مرتکب اشتباه می شود ؛اما فقط انسان های احمق اشتباه خود را تکرار می کنند.(سیسرون)

دانلودهای برتر ماه

دانلود نرم افزار نگهداری امن اطلاعات در کامپیوتر – Steganos Safe 19.0.1

در این پست از لرد دانلود با معرفی نرم افزار Steganos Safe 19 در خدمت شما هستیم. Steganos Safe یکی از قدرتمند ترین نرم افزارهای محافظت از اطلاعات شخصی در کامپیوتر می باشد. این نرم افزار به دلیل داشتن امنیت بسیار بالا در نگه داری و محافظت از اطلاعات شخصی از طرفداران بسیار زیادی برخوردار است و جمع کثیری از کاربران آنرا برای محافظت از اطلاعات مهم خود در کامپیوتر انتخاب می کنند.

ین برنامه تمامی اطلاعات شما را در یک فایل رمز گذاری شده نگه داری می کند. این فایل که توسط برنامه ساخته می شود بستگی به سایز اطلاعات شما قابل تغییر است. به عنوان مثال شما می خواهید یک گاو صندوق ایمن برای عکس های خانوادگی خود که دارای حجم ۵۰۰ مگابایت هستند ایجاد کنید. کافیست که در درون برنامه سایز مورد نظر را انتخاب نموده و آن را بسازید. علاوه بر این شما قادرید تا از این نرم افزار براس محافظت از اطلاعات موجود در حافظه هاس پرتابل مانند فلش نیز استفاده کنید. این نرم افزار را می توانید به صورت رایگان از وب سایت لرد دانلود دریافت نمایید.

برخی از ویژگی های مهم نرم افزار Steganos Safe 19 :
استفاده از الگوریتم ۲۵۶-bit برای قفل گذاری
رمز گذاری مطمئن بر روی اطلاعات شخصی
دسترسی هکرها به اطلاعات هارددیسک شما و استفاده از اطلاعات آن
پاک نشدن کامل اطلاعات از روی هارد دیسک و قابلیت بازیابی آن
قابلیت محافظت کامل و همه جانبه از اطلاعات شخصی
جلوگیری از دسترسی به اطلاعات Flash Memory در صورت مفقود شدن
قابلیت مخفی کردن اطلاعات شخصی

امنیت مثال زدنی با استفاده از نرم افزار Steganos Safe 19 :

شما می توانید گاو صندوق خود را بر روی سایر حافظه ها مانند فلش دیسک ، CD/DVD و… ذخیره کنید، که همه جا در دسترستان خواهد بود. برخی از هکرها هستند که با استفاده از نرم افزارهایی که حرکات کیبورد را ضبط میکنند میخواهند پسورد را بدست آورند اما نرم افزار Steganos Safe با استفاده از کیبورد مجازی در نظر گرفته شده به کاربر اطمینان وارد کردن رمر خود و ورود به پنل کاربری را میدهد . ورود و خارج سازی فایل ها از گاو صندوق توسط چند کلیک ساده امکان پذیر می باشد.

این برنامه از تمامی حافظه های جانبی پشتیبانی می کند و به صورت مستقیم می تواند بر روی آن ها اطلاعات را ذخیره کند. کار با این نرم افزار بسیار آسان بوده و همانند یک گاوصندوق بسیار امن می توانید بر روی آن حساب کنید. حال دسترسی به اطلاعات بسیار راحت و آسان بوده و در هر زمان و مکان که باشید به راحتی و بدون هیچگونه زحمتی با وارد کردن پسورد خود قادر به باز و بسته کردن گاوصندوق خود خواهید بود.

3 لایک
چه امتیازی می دهید؟
۰ تا کنون ثبت شده است
گرافیک و طراحی : پارس تمز

Copyright © 2015 All rights Reserved

كليه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.