ارزش انسان به افکار و باورهای اوست

دانلودهای برتر ماه

دانلود نرم افزار آدرس یاب صوتی هوشمند

آدرس یاب صوتی هوشمند یاVoiMapبرنامه ای است که با هدف رهیابی و مقصد یابی سریع در حین رانندگی، طراحی شده که این هفته در “بازار” قرار گرفته است این نرم افزار ، پیش از این نیز در بازار ارائه شده بود و اکنون با ارتقا و امکانات جدید، نسخه جدید آن در دسترس مردم ایران قرار گرفته است.

com.example.dell.voimap

این برنامه چند تفاوت اساسی با برنامه های مشابه خود دارد:

۱ – نخست اینکه برای آدرس یابی و مسیر یابی از تکنولوژی جستجوی صوتی استفاده می کند.به این ترتیب دیگر نیازی نیست شما در حین رانندگی وقت خود را صرف پر کردن فرم جستجوی آدرس کنید.

کافی است به “وی مپ” بگویید کجا می خواهید بروید. با فشار دادن و رها کردن دگمه سمت چپ، او آدرس را از شما خواهد شنید و شما را تا رسیدن به مقصد راهنمایی خواهد کرد.

۲ – این فقط شما نیستید که با وی مپ صحبت می کنید. چرا که با فعال کردن نرم افزار، او نیز با شما صحبت خواهد کرد وبه شما خواهد گفت که کجا هستید.

۳ – با وی مپ شما قادر خواهید بود تا نزدیک ترین مکان های مورد نیاز را تا شعاع ۵ کیلومتری مشاهده کنید و به آن مکان، راهنمایی شوید.

۴ – با وی مپ شما دیگر نیازی به نقشه های آفلاین ندارید چرا که به سادگی می توانید هر مکانی را که بخواهید صدا بزنید و از آن عکس بگیرید. این تصویر در مموری شما ذخیره خواهد شد.

۵ – وی مپ علاوه بر ارائه دو نوع نقشه نرمال و هیبرید این قابلیت را دارد که تصاویر سه بعدی از جغرافیای شهری در اختیار کاربران خویش قرار دهد.

20 لایک
چه امتیازی می دهید؟
امتیاز 4.17 ( 6 رای )
۰ تا کنون ثبت شده است
گرافیک و طراحی : پارس تمز

Copyright © 2015 All rights Reserved

كليه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.