یكدیگر را مسخره نكنید (اگر دین دارید)

دانلودهای برتر ماه

دانلود نرم افزار بهینه سازی و پاکسازی رجیستری ویندوز – NETGATE Registry Cleaner v15.0.405.0

NETGATE Registry Cleaner v15.0.405.0 Multilingual

 

NETGATE Registry Cleaner نرم افزاری قدرتمند برای پاک سازی و یکپارچه کردن رجیستری ویندوز می باشد که در این راه می تواند فایل های غیر ضروری و همچنین رد پای فعالیت های شما را از روی دیسک ها پاک کند و بدین ترتیب سرعت کامپیوتر شما را به صورت چشم گیری افزایش دهد. این نرم افزار از بخش های مختلفی مانند بخش مدیریت Startup ویندوز برای انتخاب نرم افزارهایی که در حین راه اندازی ویندوز اجرا می شوند و بخش مدیریت حذف نرم افزارها تشکیل شده است. قابلیت های دیگری مانند پشتیبانی از زمان بندی برای اسکن و تهیه نسخه پشتیبان برای امنیت بالاتر از دیگر امکانات آن می باشد. امنیت کامل رجیستری ، یکپارچه سازی رجیستری ویندوز برای افزایش سرعت آن ، تهیه نسخه پشتیبان از رجیستری و امکان بازیابی آن از ویژگی های نرم افزار Netgate Registry Cleaner می باشد.
سایر ویژگی های نرم افزار NETGATE Registry Cleaner :
– مدیریت Startup ویندوز: شما می توانید بدین طریق تمامی نرم افزارهایی که در حین راه اندازی ویندوز اجرا می شوند را به خوبی مدیریت کنید.
– مدیریت حذف نرم افزارها که ابزاری کاربردی برای حذف سریع و کامل برنامه ها از روی سیستم شما می باشد.
– تهیه نسخه پشتیبان: تمامی آیتم های حذف شده تا زمان حذف دائمی روی یک Backup ذخیره می شوند تا در هر زمانی بتوانید آنها را بازگردانید.
– پاک سازی رجیستری از کلیدهای معیوب و ناقص مانند پسوند فایل های بلا استفاده ، ActiveX/COM های معیوب ، مسیر نرم افزارها، فایل های Help گم شده ، ورودی های حذف ، نصب نرم افزارها و …
– حذف رد پای فعالیت های شما.
– پاک سازی دیسک ها از آیکون های معیوب دسکتاپ، آیتم های منوی Start معیوب ، Cache مرورگر IE ، Cache مرورگرهای Opera,Firefox و Google Chrome ، فایل های موقت ویندوز ، Recycle Bin ، Cache جاوا و…
– پشتیبانی از زمان بندی برای پاک سازی در زمان های معین.
– دارای سپر حفاظت از رجیستری ویندوز.
– پشتیبانی از تکنیک های پریمیوم.

 

 

0 لایک
چه امتیازی می دهید؟
۰ تا کنون ثبت شده است
گرافیک و طراحی : پارس تمز

Copyright © 2015 All rights Reserved

كليه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.