هر اقدام بزرگ ابتدا محال به نظر می رسد.

دانلودهای برتر ماه

دانلود نرم افزار نمایش و ویرایش پایگاه های داده – Exportizer Pro 5.4.8.674

در Exportizer نرم افزار یک ابزار صادرات پایگاه داده است. این اجازه می دهد تا داده صادرات به پایگاه داده، فایل، کلیپ بورد، و یا چاپگر. Exportizer طرفدار آثار از طریق ADO، BDE، یا Interbase. این می تواند منابع داده ODBC باز، فایل های از DB، DBF، MDB، ACCDB، XLS، XLSM، XLSB، GDB، IB، FDB، HTML، UDL، DBC، TXT، انواع CSV، و پایگاه داده ها مشخص شده توسط رشته اتصال ADO. اطلاعات را می توان به فرمت های فایل های مختلف مانند متن صادر، CSV، XLS، RTF، XML، HTML، DBASE (DBF)، SQL اسکریپت (با درج، ادغام، UPDATE، DELETE و یا دستورات)، و به پایگاه داده رابطه ای از هر نوع پشتیبانی شده توسط ADO، BDE، یا Interbase. ممکن است که به صادرات و یا فایل های پایگاه داده انتخاب شده از یک پوشه یا همه یا جداول انتخاب شده از یک پایگاه داده در یک بار.
Exportizer نرم افزار می توانید به طور خودکار تشخیص انواع تصویر شناخته شده ترین (JPG، PNG، GIF، BMP، و ICO) در زمینه های لکه و صادرات آنها، به عنوان مثال، به HTML.
در بسیاری از گزینه های صادرات اطمینان کنترل کامل بر خروجی. است و قابلیت مشخص کردن نگاشت درست منبع به هدف وجود دارد. انجام عملیات صادرات و می تواند یا از طریق رابط برنامه و یا از طریق خط فرمان با تعداد زیادی از parameters.You انجام می خط فرمان مورد نیاز به طور مستقیم از رابط کاربری گرافیکی تولید کند. دستورات صادرات همچنین می توانید در فایل های عمل آماده می شود .

 

Exportizer-Pro-5.4.8

0 لایک
چه امتیازی می دهید؟
۱ تا کنون ثبت شده است
heshmat گفته : یکشنبه , ۲۸ دی ۱۳۹۳

Ok

گرافیک و طراحی : پارس تمز

Copyright © 2015 All rights Reserved

كليه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.