گنج هائی که در قلب هستند ، قابل سرقت نیستند.

 

دانلود نرم افزار نگهداری و بهینه سازی رجیستری ویندوز – WinZip Registry Optimizer 2.0.72.3001

WinZip Registry Optimizer نرم افزاری برای نگهداری و تعمیر رجیستری ویندوز می باشد که می تواند آن را کاملا بهینه سازی کند. یک رجیستری دسته بندی شده و بدون خطا ، تاثیر زیادی در افزایش کارآیی سیستم دارد. WinZip Registry Optimizer برای پاک سازی رجیستری از ورودی های نا معتبر و غیر قابل استفاده که روی هم جمع شده اند، طراحی شده است. جلوگیری از کرش سیستم و بهینه سازی رجیستری ویندوز برای ایجاد بالاترین کارآیی سیستم توسط پاک سازی، تعمیر و دسته بندی رجیستری ویندوز توسط WinZip Registry Optimizer انجام می شود. این نرم افزار به صورت خودکار و به بهترین روش ، رجیستری سیستم شما را بهینه سازی می کند تا به حداکثر سرعت سیستم خود دست پیدا کنید.
در رجیستری ویندوز ، مجموعه ای از ورودی ها برای هر نرم افزار و سخت افزار نصب شده روی کامپیوتر شما وجود دارد که بعد از اضافه شدن یا تغییر هر قسمت، ورودی های جدیدی ساخته می شوند. ورودی های رجیستری ، اطلاعات و تنظیمات حیاتی ویندوز را در خود ذخیره می کنند.
در طول زمان، هر چه تعداد نرم افزارهایی که روی سیستم خود نصب می کنید، پاک می کنید و یا به روز می کنید، بیشتر می شود، رجیستری ویندوز از ورودی های غیر ضروری و اضافه پر می شود. بدین ترتیب کارآیی سیستم شما و سرعت آن کاهش می یابد.
با استفاده از WinZip Registry Optimizer می توانید به خوبی رجیستری ویندوز خود را بهینه سازی و تعمیر کنید.

 

WinZip-Registry-Optimizer-2.0.72.3001

0 لایک
چه امتیازی می دهید؟
۰ تا کنون ثبت شده است
گرافیک و طراحی : پارس تمز

Copyright © 2015 All rights Reserved

كليه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.