خداوند آزادی را آفرید و انسان بردگی را.

دانلودهای برتر ماه

دانلود نرم افزار مبدل فایل های صوتی و تصویری

Icecream Media Converter 1.03  یک نرم افزار کاربر پسند طراحی شده برای رمزگشایی فایل های رسانه ای را روشن کنید و آنها را به انواع و فرمت های مختلف است. این به راحتی می توانید تبدیل فیلم ها به فرمت های دیگر، و یا به فایل های صوتی، و همچنین به عنوان رسانه دانلود از آدرس مشخص شده است.

تبدیل فردی و دسته ای

این نرم افزار شما را قادر به صورت جداگانه فایل های اضافه برای تبدیل، با کلیک کردن بر روی دکمه اضافه کردن فایل های. این باعث یک منو گزینه های تبدیل را، که در آن شما می توانید نوع فایل، فرمت و کیفیت تنظیم. سپس شما ممکن است مستقیما به تبدیل فایل ادامه و یا ارسال آن به لیست انتظار. این نرم افزار می توانید برای تبدیل هر فایل انجام، به صورت جداگانه، اما همچنین پشتیبانی از پردازش دسته ای.

شما ممکن است به عنوان بسیاری از فایل ها به طور دلخواه به لیست تبدیل، اضافه کردن، و سپس شروع به پردازش و تماشای پیشرفت برای هر ورودی، و همچنین از وضعیت کلی. این نرم افزار پشتیبانی از اکثر فرمت های رایج، برای هر دو ورودی و خروجی.

تبدیل شده توسط دستگاه و یا با فرمت

شما می توانید به تبدیل یک فایل به یک فرمت خاص، و یا نوع دستگاه شما مایل به آن را بر روی انتخاب کنید. این نرم افزار به طور خودکار می توانید فرمت، اندازه، کیفیت و پشتیبانی می کند روش مناسب برای هر دستگاه تلفن همراه را تشخیص دهد.دستگاه های پشتیبانی شده عبارتند از آی پاد، اپل، iPads ها، سامسونگ، شاه توت، PS3، نوکیا و گوشی های آندروید.

آهنگ ها و یا فایل های صوتی به راحتی می توان از یک فرمت به دیگری تبدیل می شود، در حالی که فیلم پشتیبانی از تبدیل به هر دو نوع های صوتی و فایل های ویدئویی. علاوه بر این، شما می توانید یک URL ویدیو را وارد کنید و اجازه دهید نرم افزار دانلود فایل برای شما و ذخیره آن را به محل مشخص شده به عنوان یک فیلم یا فایل های صوتی. پوشه خروجی را می توان از منوی تنظیمات تنظیم کنید.

0 لایک
چه امتیازی می دهید؟
۰ تا کنون ثبت شده است
گرافیک و طراحی : پارس تمز

Copyright © 2015 All rights Reserved

كليه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.